0850 885 2829 info@alyamedya.com

Resim Üzerindeki Yazıları Kopyalama

Online Resimleri Yazıya Dönüştürme Aracı

Resim üzerindeki yazıları kopyalama, resimden yazıya çevirme işlemi bazen çok gerekli olabiliyor ve işimizi gerçekten hızlandırmış oluyor, Optik Karakter Tanıma Aracı.

Kendi ihtiyacımız olan bu yazılımı hazırladık ve ihtiyaç duyabilecek herkes kullansın diye ücretsiz olarak kullanıma sunmaya karar verdik. Eğer sizede müşterilerinizden bize geldiği gibi çok uzun metinler resim dosyası halinde geliyor ve bu resimlerin üzerindeki yazıları seçilebilir kopyalanabilir halde kullanmak istiyorsanız tam aradığınız uygulama. Resimde görmüş olduğunuz yazıları word belgesini açıp tek tek yazmak hem vakit kaybı oluyor hem de çok sıkıcı bir işlem.

Optik Karakter Okuma Aracı

Optik Karakter Tanıma Aracını Kullanmaya Başlamak için Tıklayınız.

optik karakter tanıma aracı

Desteklenen formatlar;

jpg, png, gif ve tiff formatındaki dosyaların üzerinde varsa eğer yazılar bu yazıların tespit ederek bilgisayarda seçilebilir kopyalanabilir hale getirmektedir.

Başarı Oranı;

Eğer yüklediğiniz dosyanın üzerindeki yazıların kalitesi iyiyse başarı oranı buna bağlı olarak artacaktır. Genel olarak test ettiğimde resimde görünen yazıları hızlı bir şekilde çevirebilmeyi başardı.

Resim üzerindeki yazıyı okuma, Online Resimden Yazıya Dönüştürme Aracı, Resimden yazıya çevirme, Resim üzerinden yazı kopyalama Resim üzerindeki yazıyı seçme, Optik Karakter Tanıma, OCR.

Yorum (1)

  • Ata Sözleri16 Aralık 2017 at 16:14 Cevapla

    hocam ben kulanamadım ya bir ders hakkında sitemvar kitaplardaki konuları siteme eklemem gerekiyor ama kıopyalayıp ekleyemiyorum

Yorum Yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top