googleadservices

Responsive Tasarım

Responsive web literatüründe farklı ekranlara göre otomatik olarak şekillenebilen web sitesini ifade etmektedir. Responsive teknolojisi en çok tercih edilen mobil uyumluluk teknolojisidir.

Ne sağlar bize responsive tasarım?

Günümüzde her yetişkin bireyin kullandığı bir cep telefonu bulunmaktadır. Taşıma ve kullanım kolaylığı sebebiyle gün içerisinde en çok kullanılan teknolojik cihazdır cep telefonları. Bu vesileyle sizler için tasarlanmış bir web sitesinin bir cep telefonundan ziyaret edilmesi olasılığı artmaktadır. Responsive tasarım bu noktada devreye girer ve bir  mobil cihazdan web sitenizin ziyaret edilmesini sağlar.

Aynı şey bir tablet veya farklı boyutlardaki bilgisayarlar içinde geçerlidir. Yani özetleyecek olursak responsive tasarım ile sitenizin her boyuttaki ekrana uygun olmasını sağlayabilirsiniz.
Web sitenizin bir telefonda veye tablette açılabiliyor olması responsive olduğu anlamına gelir mi? Hayır. Şimdi biraz derin düşünelim dokunmatik ekranlarda parmaklarımızla büyütüp okumaya çalıştığımız yazılar, yakınlaşıp incelemeye uğraş verdiğimiz web siteleri hatırlayalım. Responsive olmayan bu siteler ziyaretçiye zorluk çıkarmaktadır. Peki ya responsive olsaydı? Sitenizin ziyaretçisi bilgisayar kullanıyormuşcasına sitenin tamamını ekranında detaylı bir şekilde görebilirdi. Kategorizasyonu sayesinde daha rahat inceleyebilir  ve işlemlerini sıkılıp siteyi terketmeden halledebilir.

Neden böyle bir tasarıma sahip olmayasınız?

Alya Medya ekibi responsive tasarım hizmetini sizlere sunuyor. Daha kolay kullanıma sahip; firmanızı en iyi şekilde öne çıkaracak bir web sitesi için sizleri bekliyoruz.

 

Alya Medya, Profesyonel Ankara web tasarım, Ankara web sitesi, ankara web yazılım, web tasarım fiyatları, web site fiyatları, internet sitesi fiyatları, emlak sitesi paketi fiyatları, hazır web sitesi, %50'ye varan indirimlerle. Web tasarım Ankara, web site fiyatları, Ankara Web Yazılım, Ankara Web tasarım firmaları, hazır emlak sitesi, emlak satış sitesi, emlak paketi, emlak sitesi fiyatları, hazır emlak web sitesi, profesyonel emlak sitesi, emlak sitesi satın al.

Web Site Yaptırmak İstiyorum, Ankara Web Tasarım, Profesyonel Web Tasarım Ankara

Aklınıza Takılanlar için Bizimle İletişime Geçin