googleadservices

SEO

Seo nedir? 
Seo bir çok insanın merak ettiği ve çoğu zaman eksik öğrenilen bir kavramdır. SEO sözcüğünün açılımı Search Engine Optimization olup türkçe karşılığı ise Arama Motoru Optimizasyonudur. Yani kaliteli bir seo çalışmasıyla web sitenizin Google, Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayabilirsiniz. Anahtar sözcüğü kim aratırsa aratsın ilk sıralarda sizin web siteniz gelmektedir. 

Seo çalışması anahtar sözcükler, sosyal ağlar ve size fayda sağlayacak sayfalara link verilerek gerçekleştirilir. Sırayla gidecek olursak anahtar sözcüklerle seo çalışması şu şekilde yapılır: Örneğin koltuk takımı ürününüz olsun ve  seo çalışmasıyla bu ürün sizin anahtar sözcüğünüz olsun. Böylece google gibi arama motorlarında koltuk takımı yazan bir kullanıcının karşısına çıkan ilk üç web sitesinden biri sizinki olacaktır. Bu durumda sitenizin ziyaretci sayısında büyük bir artış olacak ve firmanız tanınacaktır. Bunun yanı sıra sektördeki rakiplerinizin önüne geçmiş olacaksınız.

İkinci adım olarak sosyal ağlar üzerinden de seo çalışması yapılabilir.  Bu yolla seo yapılırken firmanızın adına sosyal ağlarda ( facebook, twitter... ) sayfalar açılır ve ürünleriniz veya hizmetiniz daha büyük bir kitleye tanıtılır. Yine bu yolla ürün veya hizmetinizde zaman içerisinde yaptığınız yenilikler, güncellemeler buradan aktif olarak duyurulur ve müşterileriniz takip etmesini göz önünde olmanızı sağlar.
Üçüncü adımımız sayfalara link vermek. Bunu da örnekleyecek olursak söz gelimi medikal gereçler satan bir firmaya sahipsiniz. Kendinizi duyurmayı ve satışlarınızı arttırmak istiyorsunuz. Bu durumda seo çalışması yapılırken sektörünüze uygun yani örneğimize göre hastane, hastalık, ve ya fizyoterapi alanında yazılmış yazıların forumların bulunduğu size faydalı olabilecek sayfalara web sitenizin linki verilir. Bu şekilde okuyucu sitenizi ziyaret etmek isteyecektir. Çünkü o sayfanın ziyaret ediliş amacı sizin sektörünüzle paraleldir ve ihtiyacı size uygundur.

Seo bir web sitesi için çok önemlidir ve kaliteli bir çalışma gerektirir. Web sitenizin ziyaretçi sayısını yükseltmek ve sizlere para kazandırmak amacıyla seo danışmanlık hizmetlerinden faydalanmanız firmanızın yararınızadır. Alya Medya sizler için kaliteli bir seo hizmeti sunmaktadır.

Alya Medya, Profesyonel Ankara web tasarım, Ankara web sitesi, ankara web yazılım, web tasarım fiyatları, web site fiyatları, internet sitesi fiyatları, emlak sitesi paketi fiyatları, hazır web sitesi, %50'ye varan indirimlerle. Web tasarım Ankara, web site fiyatları, Ankara Web Yazılım, Ankara Web tasarım firmaları, hazır emlak sitesi, emlak satış sitesi, emlak paketi, emlak sitesi fiyatları, hazır emlak web sitesi, profesyonel emlak sitesi, emlak sitesi satın al.

Web Site Yaptırmak İstiyorum, Ankara Web Tasarım, Profesyonel Web Tasarım Ankara

Aklınıza Takılanlar için Bizimle İletişime Geçin